Aktuálně

BURČÁK MÁME! BÍLÝ I ČERVENÝ

Otevírací doba tento týden (24-26.9.):

ČT 16-19

PÁ 16-19

SO 14-17

Odrůda Moravský muškát, Svatovavřinecké cena 60,-Kč/l. Mimo uvedenou dobu po předchozí domluvě.

PRVNÍ ŘADA PŘÍVLASTKOVÝCH VÍN

Je tady naše historicky první řada přívlastkových vín. Dalo to práci i čas, ale výsledek stojí za to. Rulandské šedé a Tramín červený, sklizeno na našich vinicích ve Viničných Šumicích, čtyři měsíce zrála na jemných kalech a nyní již v plné parádě čekají na vypití. Ostatně přijďte a posuďte sami. Lze objednat též přes eshop.

ROZVOZ AŽ DOMŮ

Nabízíme možnost dovozu vína až k vám domů. Objednat můžete přes náš e-shop nově i sudová vína. Dovoz se vztahuje na okruh 5km od Viničných Šumic, ale po předchozí domluvě a při úměrné velikosti objednávky je možno rozšířit. Rozvážíme vždy v pátek, větší objednávky individuálně. 


Křišperk 2019

Někdo má zlato v hrdle, naše perlivé víno zase hrdlo ve zlatě.Čerstvá porce polosuchého Křišperku z odrůdy Veltlínské zelené je připravena! 

Mimo eshop vás rádi přivítáme i osobně.SPUSTILI JSME PRODEJ PŘES E-SHOP!

Navštivte náš nově zřízený e-shop, kde máte možnost objednat si lahvová vína a další speciality z naší nabídky, které vám připravíme k osobnímu odběru. V obcích Viničné Šumice, Vítovice, Kovalovice, Pozořice, Sivice a Tvarožná nabízíme i možnost dovozu zdarma až k vám domů. Čas pro vyzvednutí i rozvoz je zatím jednou týdně, v případě většího zájmu budeme rozšiřovat. Nadále platí návštěva našeho sklepa dle předchozí osobní domluvy. 

Podívejte se, jak děláme naše víno

Sledujte náš Facebookový profil a nepropástněte žádné novinky!