Aktuálně

SVATOMARTINSKÁ A MLADÁ VÍNA ROČNÍKU 2020 V PRODEJI

Svatomartinská a mladá vína můžete objednávat již nyní. K odběru budou 11.11. od 11 hodin.

Vzhledem k epidemiologické bezpečnosti doporučujeme využít Rozvoz vína k vám domů. Který nabízíme pro uvedené obce zdarma. Objednávejte prostřednictvím našeho e-shopu .

(Rozvoz se vztahuje na města Brno, Rousínov a obce Viničné Šumice, Kovalovice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Velatice, Hostěnice, Mokrá-Horákov, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice). Násobky 6 lahví dodáváme včetně papírové krabice. 

BURČÁK už není :(


PRVNÍ ŘADA PŘÍVLASTKOVÝCH VÍN

Je tady naše historicky první řada přívlastkových vín. Dalo to práci i čas, ale výsledek stojí za to. Rulandské šedé a Tramín červený, sklizeno na našich vinicích ve Viničných Šumicích, čtyři měsíce zrála na jemných kalech a nyní již v plné parádě čekají na vypití. Ostatně přijďte a posuďte sami. Lze objednat též přes eshop.

ROZVOZ AŽ DOMŮ

Nabízíme možnost dovozu vína až k vám domů. Objednat můžete přes náš e-shop nově i sudová vína. Dovoz se vztahuje na vyjmenované obce, ale po předchozí domluvě a při úměrné velikosti objednávky je možno rozšířit. Rozvážíme vždy druhý čtvrtek v měsíci, větší objednávky individuálně.

(Rozvoz se vztahuje na města Brno, Rousínov a obce Viničné Šumice, Kovalovice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Velatice, Hostěnice, Mokrá-Horákov, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice) 


Křišperk 2019

Někdo má zlato v hrdle, naše perlivé víno zase hrdlo ve zlatě.Čerstvá porce polosuchého Křišperku z odrůdy Veltlínské zelené je připravena! 

Mimo eshop vás rádi přivítáme i osobně.SPUSTILI JSME PRODEJ PŘES E-SHOP!

Navštivte náš nově zřízený e-shop, kde máte možnost objednat si lahvová vína a další speciality z naší nabídky, které vám připravíme k osobnímu odběru. V obcích Viničné Šumice, Vítovice, Kovalovice, Pozořice, Sivice a Tvarožná nabízíme i možnost dovozu zdarma až k vám domů. Čas pro vyzvednutí i rozvoz je zatím jednou týdně, v případě většího zájmu budeme rozšiřovat. Nadále platí návštěva našeho sklepa dle předchozí osobní domluvy. 

Podívejte se, jak děláme naše víno

Sledujte náš Facebookový profil a nepropástněte žádné novinky!