Aktuálně

Burčáková sezona jde do finále, bílý i červený burčák opět v prodeji!

Otevírací doba tento týden (14.10.-16.10.):

ČT 16-19

PÁ 16-19

SO 14-17

Bílý cena 65 Kč/l

Červený cena 75 Kč/l


ROZVOZ AŽ DOMŮ KAŽDÝ ČTVRTEK

Nabízíme možnost dovozu vína až k vám domů. Objednat můžete přes náš e-shop nově i sudová vína, hroznový mošt, nebo vyladěný svařák v teplé i studené podobě. Dovoz se vztahuje na vyjmenované obce, ale po předchozí domluvě a při úměrné velikosti objednávky je možno rozšířit. Rozvážíme vždy ve čtvrtek mezi 16-20 hodinou. Uzávěrka objednávek je vždy v den rozvozu ve 12:00

(Rozvoz se vztahuje na města Brno, Rousínov a obce Viničné Šumice, Kovalovice, Pozořice, Sivice, Tvarožná, Velatice, Hostěnice, Mokrá-Horákov, Podolí, Šlapanice, Jiříkovice, Blažovice) 


Křišperk 2019

Někdo má zlato v hrdle, naše perlivé víno zase hrdlo ve zlatě. Čerstvá porce polosuchého Křišperku z odrůdy Veltlínské zelené je připravena! 

Mimo eshop vás rádi přivítáme i osobně.SPUSTILI JSME PRODEJ PŘES E-SHOP!

Navštivte náš nově zřízený e-shop, kde máte možnost objednat si lahvová vína a další speciality z naší nabídky, které vám připravíme k osobnímu odběru.  Čas pro vyzvednutí i rozvoz je zatím jednou týdně, v případě většího zájmu budeme rozšiřovat. Nadále platí návštěva našeho sklepa dle předchozí osobní domluvy. 

Podívejte se, jak děláme naše víno

Sledujte náš Facebookový profil a nepropástněte žádné novinky!